Июнь 23, 2017

Весь трудовий колектив КБ «Південне» із захватом сприйняв підсумки роботи комісії з питань вищого корпусу державної служби й обрання на посаду Голови Державного космічного агентства України головного конструктора і начальника конструкторського бюро з системного проектування ракет та ракетних комплексів ДП «КБ «Південне» Павла Глібовича Дегтяренка.

Результати проведеного конкурсу вселяють колективу нашого підприємства впевненість у послідовному і динамічному розвитку космічної галузі України.

Вкрай важливо, що відбувся відкритий, прозорий і об'єктивний конкурс на посаду Голови Державного космічного агентства України, і на таку високу державну посаду вибрано професіонала, який поєднує в собі ключові компетенції висококласного керівника, конструктора ракетно-космічної техніки, фахівця із системним розумінням і баченням галузі, міжнародного наукового спеціаліста, готового твердо узяти на себе відповідальність за стабілізацію і створення умов подальшого розвитку ракетно-космічного потенціалу країни. Колектив ДП «КБ «Південне» по-справжньому піднісся духом і готовий разом з кооперацією підприємств галузі цілковито забезпечувати підтримку конструктивним ініціативам нового керівника космічної галузі України.

КБ «Південне» щиро дякує усім членам комісії за професіоналізм, об'єктивність, державний підхід і неупередженість у прийнятті цього важливого рішення.

 

З упевненістю в космічному майбутньому України!

 

трудовий колектив

Державного підприємства «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля»