ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»"

Прізвище, ім'я,

по батькові
Посада
КУШНАРЬОВ Олександр Павлович Т.в.о. Генерального директора 
БОНДАР Михайло Анатолійович Головний інженер ‒ перший заступник Генерального директора
МАЩЕНКО Олександр Миколайович Перший заступник Генерального конструктора ‒ Генерального директора з організаційно-технічних питань

КАМИШОВ Олександр Анатолійович

Перший заступник Генерального конструктора ‒ Генерального директора з організаційно-економічних питань – головний економіст
ПОЗДНЯКОВ Дмитро Олегович Заступник Генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності підприємства

ШЕВЦОВ Євген Іванович

Заступник Генерального конструктора з конструювання і супроводження конструкції – головний конструктор і начальник конструкторського бюро з розробки конструкторської документації на ракети-носії та бойові ракети
ПОЛЯКОВ Геннадій Анатолійович Заступник Генерального конструктора з інформаційних ресурсів підприємства – начальник комплексу з інформаційно-аналітичних і документальних ресурсів
ДЕГТЯРЬОВ Максим Олександрович Головний конструктор і начальник конструкторського бюро з системного проектування ракет і ракетних комплексів

БІЛОУСОВ Костянтин Георгійович

Головний конструктор і начальник проектно-конструкторського бюро космічних апаратів, систем вимірювань і телекомунікацій
ПРОКОПЧУК Олександр Олександрович

Головний конструктор і начальник проектно-конструкторського бюро з розробки ракетних двигунів

КОСЯК Євген Анатолійович

Т.в.о. Головного конструктора і начальника конструкторського бюро з розробки ракетних двигунів на твердому паливі

БАБИЧ Ігор Петрович

Головний конструктор і начальник проектно-конструкторського бюро з розробки керуючих приводів, спеціальних систем і агрегатів
СНЄГІРЬОВ Ігор Лукич Директор дослідного виробництва
БУТ Сергій Миколайович Помічник Генерального директора з безпеки ‒ начальник служби безпеки
НАДТОКА Володимир Миколайович Начальник науково-експериментального, випробувального центру

КАЛИНИЧЕНКО Дмитро Сергійович

Т.в.о. заступника головного конструктора і начальника конструкторського бюро з системного проектування ракет та ракетних комплексів ‒ начальника проектного комплексу з розробки космічних і бойових ракетних комплексів
СІРЕНКО Володимир Миколайович Заступник головного конструктора з системного проектування ракет і ракетних комплексів ‒ начальник розрахунково-теоретичного комплексу з проектування і розрахунків у частині балістики, аеродинаміки, тепломасообміну, міцності
ФЕДОРОВ Віктор Михайлович Заступник начальника науково-експериментального, випробувального центру ‒ начальник розрахунково-експериментального комплексу із забезпечення міцності систем, вузлів й агрегатів бойових ракет і ракет-носіїв
ДАВИДЕНКО Сергій Олександрович Начальник комплексу розробки, супроводження розробки систем і агрегатів, випробувань та експлуатації ракетних і ракетно-космічних комплексів

БАБЕНКО Роман Григорович

Начальник дослідного виробничого комплексу
ДЕГТЯРЕНКО Павло Глібович Заступник начальника науково-експериментального, випробувального центру ‒ начальник експериментального комплексу з відпрацювання систем живлення та рідинних ракетних рушійних установок
ПОТАПОВ Олександр Михайлович Начальник комплексу нових матеріалів і перспективних технологій
ТИЛИК Дмитро Олексійович Начальник комплексу керування, планування, координації робіт, техніко-економічного аналізу, обчислювальної техніки й фінансової звітності ‒ заступник головного економіста
БАЛАШОВ Віталій Миколайович Начальник проектно-конструкторського комплексу зі створення наземної інфраструктури космічних ракетних комплексів

РУДЕНКО Сергій Іванович

Начальник енергетичного комплексу ‒ Головний енергетик
УС Станіслав Іванович Головний конструктор напрямку
КОНЮХОВА Галина Олегівна Головний бухгалтер
ТРУБІН Анатолій Володимирович Начальник науково-технічного відділення комп'ютерних технологій
ВЄДЄНЄЄВ Денис Сергійович Начальник самостійного відділення міжнародного співробітництва
ПОЛУЯН Сергій Миколайович Керівник відділення комунікативного та інформаційного забезпечення
РЕВВА Владислав Володимирович Начальник служби експортного контролю
БАЛДІН Олександр Олександрович Начальник служби з управління персоналом та соціально-господарчих питань
МОРОЗОВ Олег Дмитрович Заступник головного інженера ‒ начальник самостійного відділення підготовки й забезпечення виробництва науково-дослідних робіт і експериментального відпрацювання
ВЕНЦКОВСЬКИЙ Олег Мечиславович Директор Європейського представництва ДП «КБ «Південне» у м. Брюсселі (Бельгія)
ПАНЧЕНКО Олександр Володимирович Начальник служби постачання
МІТРАХОВ Микола Олександрович

Директор представництва ДП «КБ «Південне» у м. Києві

РОГОЖКІН Андрій Миколайович Директор філії «Пансіонат «Лісний»
ПІСКУНОВ Денис Олександрович  Директор філії «Пансіонат «Сокіл»
ВОЙЦЕХОВ Костянтин Андрійович Директор філії «ДОТ «Зоряний»


 

 

ВГОРУ